Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Z rodziną na odpoczynek – czym jechać?

 Z rodziną na odpoczynek – czym jechać?

Po żmudnym czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam pojechać w czasie wakacji na zasłużony wypoczynek. Finanse nie zezwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą profesjonalną ładną Polskę. Skoro wczasy oraz lato zdecydowałam się na lokalne morze.

Jedni uważają, że jest to miejsce już przereklamowane, lecz ja zawsze wracam tam z okazałym sentymentem – zwłaszcza, że dzisiaj mamy możliwości przyczepa kempingowa. Pojechałam tam razem ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów pragniemy się czegoś dowiedzieć i zapoznać dużo interesujących miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, chyba dzisiaj dość atrakcyjną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie powinniśmy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To nasza idealna tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy zobaczyć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy weszliśmy na sam szczyt nie mogliśmy przestać podziwiać widoków! Piękne miejsce i piękna okolica.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

Leave a Reply