Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wynajem przyczepy kempingowej – gdzie wyjechać na kemping?

 Wynajem przyczepy kempingowej – gdzie wyjechać na kemping?

Mówiąc o wakacjach, trudno wyobrazić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Fenomenalne wybrzeże, a wraz z nim Park Umag, czyli wioska, jaka dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, należałoby wspomnieć, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści mogą korzystać z kompleksu basenów, który pozostał oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – kochają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie ogromną popularnością radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bo wiele wrażeń. Oczywiście w tym miejscu znajduje się wiele kortów tenisowych, które są równie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bo naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością niesłychanie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum kempingowe. To oczywiście ona od dawien dawna przyciąga turystów nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom dużo różnych basenów. Są one ofiarowane również dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi lub ewentualnie słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród podróżników z wielu krajów, w różnym wieku. Wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też olśniewający sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

Leave a Reply