Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do transportu chorych na leżąco – Euro-Medical – Sprawdź

 Wózek do transportu chorych na leżąco – Euro-Medical – Sprawdź

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez następne lata jego użytkowania. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Przemyśl czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do transportu chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na wygodną pracę personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla chorego. Personel pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku. Regulowana wysokość umożliwia przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości oraz o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze płeć kobieca. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych należy również wziąć pod uwagę jego obciążenie. Nośność tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, aparaty EKG, kardiomonitory. Postaw na całkowitą lub odrębną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

Leave a Reply