Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Rzetelne doposażenie myjni bezdotykowych przez przedsiębiorstwo Redconst

Stuprocentowe wyposażenie myjni bezdotykowych przez zakład Redconst ukazuje, iż marka ta jest godna zaufania a także wykonuje proponowane świadczenia wszechstronnie. Urządzenia uzupełniające zwiększają wartość koszyka zakupowego klientów myjnia, co dla zarządcy na tyle nowoczesnej myjni staje się o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest urządzeniem całorocznym, odpornym na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Czernidło do opon pozwoli odnawiać ich design. Wykorzystany w nim środek zapewnia stały blask, jak i gwarantuje ochronę przed wodą i kurzem. Można także zamawiać oprysk do felg, w wersji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z dodatkowych sprzętów jest również suszarka samoobsługowa, pozwalająca na szybkie i dokładne zdmuchnięcie wody ze wszystkich elementów samochodu. Jest ona otwarta od frontu oraz zrobiona ze stali nierdzewnej. Do nad wyraz praktycznych zalicza się podajnik płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Uzupełnieniem wyposażenia może być także dystrybutor zapachów, pozwalający na sprawniejsze dostarczanie wybranego z trzech zapachów do wnętrza. Zamówione są także trzepaczki do dywaników oraz urządzenie combo, posiadające w jednej konstrukcji parę rozwiązań. Cały katalog dostępny jest na stronie internetowej. Mało tego, płyta oraz wiata będą wybudowane w sposób indywidualny pod względem ilości systemów myjących oraz stanowisk.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz