Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelna organizacja szkoleń www i różnych spotkań wirtualnych

 Rzetelna organizacja szkoleń www i różnych spotkań wirtualnych

Wiadomości dla osób które chcą zorganizować szkolenie wirtualne współpracując z PLATINUM MEDIA są podane na stronie internetowej. W dodatku specjaliści z chęcią się nimi dzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter edukacyjny, informacyjny lub promocyjny. Transmitowane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pośrednictwem nowocześnie opracowanej platformy. Kompletna obsługa webinarów odbywa się przy użyciu techniki strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmują się wypromowaniem wydarzenia w sieci, w sposób stuprocentowo dopasowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do oddziaływań w social mediach, co aktualnie jest powszechnie spotykane. Kanał reklamowania będzie zawsze przystosowany do oczekiwanej liczby uczestników. Webinar będzie odbywał się na platformie NXWEBINAR, mającej wiele funkcji. Dlatego organizacja szkoleń online jest spersonalizowana.

Wystarczy się zalogować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a później skorzystać z łatwego w obsługiwaniu interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy z webinarów można zapisać i zobaczyć stricte wówczas, kiedy ma się taką chęć. Jest to przykładowo korzystne dla osób, które w danym czasie nie mogły brać udziału w spotkaniu online. Pracownicy z PLATINUM MEDIA troszczą się o to, żeby dany event był jak najlepiej odebrany i służył promocji marki zleceniodawcy. Firma zarządza prywatną platformą broadcastową, nadającą się do spersonalizowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

1 Komentarz

Leave a Reply