Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

 Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed negatywnym wpływem promieniowania podczerwonego a także UV, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Spora minimalizacja światła odbitego zwiększa poziom bezpieczeństwa spawacza oraz podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają również przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają w pobliżu stanowiska spawalniczego. Proponowane przez producenta zasłony spawalnicze mają 2 krawędzie wzmocnione na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone i zespolone termicznie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, służące do zakładania zasłon na haczykach zrobionych ze stali. Klienci mogą dobierać produkty z katalogu bądź mogą decydować się na zasłony wykonane na indywidualne zamówienie.

Wyroby te spełniają ustalenia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki rodzaj folii spawalniczej jest trwale oznaczony. Nie można takiego znacznika usunąć albo zmieniać. Oznakowanie składa się z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora lub importera a także daty produkcji. W taki sposób oznakowana kotara spawalnicza posiada gwarancję użyteczności w procesie spawania. Na stronie wytwórcy znajdują się użyteczne rady dotyczące montażu i sposobu wykorzystania zasłon spawalniczych. Dlatego rozsądnie jest się z tym zaznajomić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

Leave a Reply