Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Płytki z cegły na ścianę – interesujący pomysł na aranżację wnętrza

 Płytki z cegły na ścianę – interesujący pomysł na aranżację wnętrza

Poszukując ciekawej inspiracji na urządzenie wnętrza w rustykalnym stylu zastanowić się można nad zakupem płytek zrobionych z prawdziwych cegieł. Tego typu płytki od niedawna zaczęły się cieszyć sporym zainteresowaniem klientów, ponieważ prezentują się bardzo interesująco. Nie produkuje się ich maszynowo, a cięte ze starych jakie się uda zdobyć przy rozbiórce różnych budynków.

Taka cegła na ścianę Wrocław nierzadko została wypalona w dziewiętnastym wieku, i cechuje się niepowtarzalnym wyglądem. Oczywiście cegły po rozbiórce budynku nie będą się nadawać na ścianę, dlatego należy je odpowiednio przygotować.

W tym celu są one cięte na szerokie na dwa centymetry paski, przez co z pojedynczej cegły można wykonać takich pasków nawet pięć. Najcenniejsze są ścianki zewnętrzne, posiadają one najróżniejsze obicia czy wgniecenia, przez co każdy z pasków ma niepowtarzalny wygląd. Ale środkowe paski także wyglądają bardzo ładnie, i można z nich zrobić niezwykle ciekawe aranżacje.

Płytki z cegły na ścianę Wrocław są naklejane za pomocą specjalnego kleju, uzyskując wygląd prawdziwego muru. Ciemna kolorystyka cegły bardzo ładnie prezentuje się z jasnymi fugami, przypominającymi typową zaprawę, ale użyć również można innych barw. Sporo firm oferujących tego typu płytki ma także w swojej ofercie dedykowane narożniki, wycinane z pojedynczej cegły. Przy pomocy takiego rozwiązania można w niezwykle elegancki sposób obudować krawędzie, przykładowo na kominkach czy ścianach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

1 Komentarz

  • Szukasz ładne choinki Warszawa do biura, mieszkania? Sprawdź naszą ofertę. Posiadamy piękne świerki oraz jodły, które możemy ci dostarczyć do domu. Nie musisz jeździć i szukać.

Leave a Reply