Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Płytki z cegieł na ścianach – ciekawa możliwość aranżacji wnętrza domu

Odwiedzając przeróżne miejsca, hotele, restauracje, puby, kawiarnie, lokale mieszkalne naszych znajomych oraz rodziny, wchodząc do nich od wejścia wiemy – bądź będziemy się w nich czuć porządnie, lub będziemy pragnęli ekspresowo wyjść. Zależy to od klimatu panującego w danym miejscu, a sam klimat zależy od akuratnej aranżacji wnętrza domu. Projektując swoje mieszkanie, należy się przyzwoicie zastanowić, w jakim wnętrzu będziemy się czuli najporządniej.

Ma prawo to będzie styl wiktoriański, może orientalny, południowy, bardzo nowoczesny lub schematyczny. A być może postawić na miejsce zamieszkania ekologiczne, rustykalne? Aranżacja wnętrz ma nawiązywać do otoczenia, przede wszystkim, kiedy mieszkamy w domu jednorodzinnym – jeżeli intrygują Cię płytki z cegieł, przekonaj się na
płytki z cegieł Wałbrzych.

Trudno sobie wyobrazić dom stojący pod lasem, na dużej powierzchni, wyposażony w dzisiejsze meble ze stali i szkła. Otoczenie wymusza w miarodajnym sensie podporządkowanie się do niego. Organizując wnętrze domu, zakłada się, że wnętrze i otoczenie powinny ze sobą współgrać. Taras, ogród, mają być przedłużeniem salonu. Jeśli przy aranżacji wnętrz odstąpimy od tej zasady i zaczniemy urządzać na zasadzie kontrastów, w krótkim czasie poczujemy się w takim miejscu najzwyczajniej w świecie źle. Kolory są bardzo istotnym elementem jeżeli gra toczy się o wystrój wnętrz. To od barw zastosowanych w stworzonym przez nas mieszkaniu zależy bardzo dużo, zależy to, jak będzie wyglądało wnętrze mieszkania, czy będzie ono ciepłe oraz przytulne czy wręcz przeciwnie – krzykliwe, irytujące, męczące.

Co poniektórzy z nas stawiają na barwy zdecydowane i ostre. Powinniśmy niemniej jednak wiedzieć, jak je łączyć, gdzie lokować konkretne odcienie. Istnieją pewne podstawowe zasady dotyczące barw w aranżowaniu wnętrza.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One thought on “Płytki z cegieł na ścianach – ciekawa możliwość aranżacji wnętrza domu

Dodaj komentarz