Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu

 Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu

Profesjonalna depilacja laserowa zrobiona w klinice urody Mona Lisa pozwala na bezzwłoczne i bezbolesne pozbywanie się niechcianego owłosienia. Jest to umożliwione, ponieważ do zabiegu wykorzystany jest innowacyjny laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest maksymalnie bezpieczny dla tkanki skórnej. Gwarantuje bezzwłoczną likwidację zbędnego owłosienia, jak i utrzymanie gładkiej skóry bez włosków. Ze względu na to, że siła lasera jest duża, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo efektywna.

Dokładność zabiegu jest rezultatem tego, że czas trwania impulsu jest wydłużony. Depilowana powierzchnia tkanki skórnej jest od razu schłodzona, na co oddziałuje specjalnie zastosowany system schłodzenia ChillTip. Z kolei, za prędkie przeprowadzenie zabiegu będzie odpowiadać autorski system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Zabiegi wykonuje doświadczony team, wobec czego pacjentki oraz pacjenci, którzy z nich skorzystają nie mają podstawy do przejmowania się, iż coś mogłoby zostać zrobione źle. Na witrynie kliniki opublikowany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane te elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu częściowo wchłonięte przez struktury mieszków włosowych, jakie zawierają melaninę. Zmiana takiego światła w ciepło doprowadza do niszczenia elementów włosków biorących odpowiedzialność za ich rośnięcie. To z kolei jest w stanie zniszczyć mieszki włosów i może doprowadzić do trwałej utraty owłosienia. Przed depilacją klienci poinformowani są o wskazaniach i przeciwwskazaniach.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

Leave a Reply