Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie zalety i wady mają paski wybierające

 Jakie zalety i wady mają paski wybierające

Zęby w idealnie białym kolorze są marzeniem wielu osób. Jednak brak odpowiedniej higieny, papierosy czy picie kawy w większych ilościach sprawiają, że do prawdziwej bieli jednak trochę brakuje. Dlatego też dużą popularnością cieszą się rozmaite zabiegi wybielające, wykonywane w gabinetach stomatologicznych. Jednak jeżeli ktoś miał nie będzie na taki zabieg finansowych możliwości, to może się też zdecydować na użycie pasków wybielających.

Ta metoda również się cieszy sporym zainteresowaniem, chociażby z uwagi na znacznie niższe koszty i łatwość stosowania. Zanim sięgnie się jednak po to rozwiązanie, to warto się dobrze zapoznać z techniką wybielania i ewentualnymi zagrożeniami. Jeżeli taki zabieg zostanie nieprawidłowo wykonany, to można się narazić na jakieś problemy. Takie paski wykonane są z elastycznego tworzywa, które zostało nasączone substancją chemiczną. Najczęściej to będzie nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu, oba są silnymi utleniaczami. Paski należy regularnie nakładać na zęby, dokładnie je dociskając.

Całe wybielanie powinno trwać dwa a cztery tygodnie, a rezultaty utrzymują się później przez kilka miesięcy. Jak można więc zobaczyć samo stosowanie wcale nie jest trudne, będzie tylko wymagać systematyczności i precyzji podczas nakładania pasków. Przeważnie metoda ta nie powoduje jakiś poważniejszych dolegliwości, lecz przy jakiś wątpliwościach warto skonsultować wszystko ze swoim stomatologiem. Precyzja ma o tyle znaczenie, że jeżeli paski nie będą się w pełni stykać z powierzchnią zęba, to pojawić się mogą mniej wybielone miejsca, niekiedy dość dobrze widoczne nawet z daleka.

Dodatkowo używany do nasączania preparat jest mocny, z tego też powodu trzeba zachować sporo ostrożności i z pewnością unikać dotykania języka i dziąseł. Spowodować to może różnego rodzaju podrażnienia, a nawet poważniejsze uszkodzenia. Więcej w temacie stosowania tych pasków przeczytać można na różnych stronach internetowych, jakie na przykład się znajdzie wprowadzając w wyszukiwarce słowa paski crest.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

Leave a Reply