Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Internetowa strona – jakie są etapy jej realizacji

 Internetowa strona – jakie są etapy jej realizacji

Decydując się na uruchomienie własnej internetowej strony liczyć się trzeba z tym, że jej zrobienie zająć może sporo czasu. Dużo oczywiście będzie zależało od tego, jaki zakres nowych funkcjonalności i treści trzeba będzie przygotować, lecz w każdym przypadku etapy będą podobne do siebie.

Przede wszystkim należy rozpocząć od tego, żeby poszukać firmy która wszystko wykona. Najlepiej się to zrobi wykorzystując wyszukiwarkę, po wpisaniu w niej hasła strona www wystarczy przeglądnąć otrzymane rezultaty i zdecydować się na coś. Początkowym etapem każdego projektu jest szczegółowe zebranie oczekiwań i wymagań.

Etap ten ma duże znacznie, bowiem w oparciu o przygotowaną analizę przygotowywany jest zakres prac i ich koszty. Jeżeli ustali się już wszystko wstępnie, to należy to wszystko spisać w formie umowy, obowiązkowo z uwzględnieniem ceny do zapłacenia i terminu. Gotowa umowa to sygnał na to, że do pracy mogą przystąpić graficy i programiści. Proces tworzenia serwisu i przygotowywania wszystkich funkcji trwa najdłużej, a po jego zakończeniu przystąpić trzeba do testów sprawdzających.

W czasie nich często pojawi się potrzeba jakiś poprawek, tak aby wszystko funkcjonowało bez niedoróbek i błędów. Po zakończeniu testów nowa strona zostaje przenoszona na widoczny w internecie adres i udostępniana dla użytkowników. Często nie będzie to wcale koniec współpracy, bowiem jeśli pojawią się nowe pomysły, to także trzeba będzie je rozplanować i później wykonać prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

Leave a Reply