Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Fani Zdjęć – marka zajmująca się wyspecjalizowaną fotografią ślubną

 Fani Zdjęć – marka zajmująca się wyspecjalizowaną fotografią ślubną

Oferta zdjęć ślubnych firmy Fani Zdjęć opracowana przez dwóch doświadczonych fotografów jest nad wyraz korzystna dla zleceniodawców. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola zrealizowana jest albowiem w obrębie pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny w wersji skróconej. Tutaj można oczekiwać na reportaż trwający od chwili przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Klienci otrzymują 250 zdjęć, poddanych wcześniej profesjonalnej obróbce. Reportaż będzie dla nich nagrany na pendrive lub na płycie DVD. Dostaje się także 20 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w estetycznym opakowaniu oraz fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także poprzez reportaż ślubny rozszerzony, czyli wykonany od przygotowań do oczepin. Zawiera 500 zdjęć, reportaż nagrany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w stylowym opakowaniu oraz album 20×30 centymetrów. Można także spodziewać się sesji ślubnej w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a precyzyjniej sesja ślubna zawsze wyznaczana jest indywidualnie, co do terminu i miejsca. Można zdecydować się również na sesję w górach lub nad morzem. Otrzymuje się minimum 30 fotografii po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Wysokiej jakości wydruki będą idealną pamiątką na wiele lat. Aby ustalić szczegóły wystarczy wypełnić kwestionariusz ze strony internetowej.

Fotografowie nawiążą kontakt celem rozpoczęcia współpracy. Zagwarantowane jest to, że finalnie dostanie się idealne zdjęcia ślubne, idealnie oddające klimat tego tak znaczącego dnia. Wykonane fotografie uwzględnią bieżące trendy w fotografii. Udokumentowane są momenty pełne emocji, wzruszeń, prezentujące nietuzinkowość konkretnego eventu na doskonałym sprzęcie.Klienci mogą też liczyć na back up zdjęć w czasie pięciu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane publikacje

1 Komentarz

  • Oferujemy zaproszenia na chrzest dla dziewczynek, które są wykonane z pięknego papieru i składają się z najbardziej wyszukanych wzorów. Najlepszą rzeczą w nich jest wspaniała możliwość wyboru spośród wielu modeli, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Oferujemy również szeroki wybór zaproszeń do chrztu dla chłopców, dzięki czemu z łatwością znajdziesz takie, które odpowiadają Twoim preferencjom i potrzebom. Wejdź i zamów zaproszenia na chrzest online.

Leave a Reply