Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czy internet ma prawo być dla nas niekorzystny?

Kiedyś, kiedy tak właściwie nie było komputerów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą i gry, które sami wymyślali. Dziś w dobie kompów i internetu większość osób poszukuje rozrywek oczywiście tam.

Niektórym internet służy do znaczących celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących wiadomości, natomiast wiele osób korzysta z internetu dla zabicia czasu – sprawdź prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, oglądają filmy, skecze kabaretowe, wyszukują informacji na temat gwiazd i celebrytów, korzystają z portali społecznościowych, słuchają muzyki. Niedużo osób czyta dziś książki w formie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki oraz w takiej odmianie czytać własną ulubioną książkę.

Podobnie jest z filmami. Coraz to znacznie więcej osób odchodzi od kupowania filmów na płytach, aby pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą obserwować filmy w internecie. Nie tylko te bezpłatne. Co poniektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, żeby zdołać oglądać swój ulubiony serial czy też posiadać nieograniczony dostęp do nowości kinowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz