Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Co kupić – przyczepę czy camper?

Wraz z przystąpieniem do Unii Europejskiej, zmieniły się trochę przepisy regulujące ich sprzedaż. W szczególe dzisiaj mogą być rozprowadzane jedynie oraz wyłącznie takie haki, jakie mają pełną homologację europejską. Kupując hak holowniczy do przyczepy kempingowej, warto zaznajomić się z oznaczeniami, na nim zawartymi – jeżeli chodzi o kempingową, przekonaj się na kampery. Jakikolwiek hak, który ma homologację ma bowiem nadrukowaną małą literkę e i numer kraju, w jakim homologacja pozostała wykonana.

Też na terenie stworzonego przez nas kraju, mogą być od momentu wejścia do Unii, wyprzedawane haki, które posiadają taką homologację. Zanim jednakże zdecydujemy się na zakup wskazanego haka, warto wcześniej dowiedzieć się, jaki jego rodzaj będzie słuszny dla prowadzonej przez nas przyczepy kempingowej.

W sklepach z częściami motoryzacyjnymi haki nie są tak ogólnodostępne, jak ma prawo nam się wydawać. Z reguły są one sprowadzane na wyjątkowe zamówienia kontrahentów. Dlatego niekiedy warto poszukać jednostkę, jaka jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem tego rodzaju urządzeń. Możemy wyróżnić trzy rodzaje haków holowniczych. Główny z nich jest montowany do wozu na stałe.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One thought on “Co kupić – przyczepę czy camper?

Dodaj komentarz