Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Atuty domów szkieletowych, jakie stawia firma HAUSm2

Walory domów kanadyjskich, które stawia firma HAUSm2 są niemałe. Przede wszystkim budynki takie wybudowane są na bazie modernistycznych technologii. W efekcie nie ma niebezpieczeństwa, że będą wadliwie wykonaną budowlą. Kolejno, ważne jest to, iż są to domy proekologiczne, gdyż coraz więcej osób kieruje na to wzgląd. Inne osoby sugerują się też tym, iż każdy ten dom jest łatwy do utrzymania, z uwagi na wdrażane rozwiązania budowlane. Dom modułowy jest tańszy w ogrzewaniu w porównaniu do domów, jakie budowane są techniką tradycyjną, co jest następnym motywem który przekonuje do zdecydowania się na tę inwestycję.

Jest to efekt tego, że wykorzystane są w konstrukcji duże pokłady surowców izolacyjnych w ścianie a także w dachu. Dużo zleceniodawców, którzy już zdecydowali się na wybudowanie domu z firmą HAUSm2 chwali to, iż są to domy wykonane na podstawie sprawdzonych technologii oraz materiałów najwyższej wartości użytkowej. HAUSm2 od 2010 roku robi takie realizacje jak dom szkieletowy i ma już w portfolio ponad dwieście pięćdziesiąt wykonań. Każdy koncept firmy może być przystosowany do potrzeb inwestora, co także motywuje do współpracy. Dlatego marka posiada tak sporo poleceń w branży, zwłaszcza na terenie województwa śląskiego.

Główne atuty projektowanych obiektów to: mocna baza z drzewa C24, poszycie ścian z zewnątrz z płyty fermacell, okna PVC 3 szybowe i zastosowane w ich zakładaniu taśmy wewnątrz i zewnętrzne, ocieplanie w ścianie oraz w dachu o całkowitej grubości po trzydzieści cm, elewacja wykańczana w tynku, pokrycie dachu ze stalowego pokrycia z ocynkowanych blach stalowych, rynny z tworzywa sztucznego, folie izolujące przed wiatrem a także paroizolacyjne, mające bardzo wysokie parametry, a także wentylacja domu wykonana przez systemowe kominy lub kominki wentylacyjne. Układ budynku a także rozmiar określonych wnętrz przystosowane są do wymagań zleceniodawców.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz